Kamerasız ev kalmasın; Xiaomi’den uygun fiyatlı güvenlik kamerası

Xiaomi‘nin akıllı ev ürün yelpazesi, Smart Camera C500 Pro ile Avrupa’da genişledi. Bu 360 derece dönebilen kamera, artık Fransa, İspanya, Almanya, İtalya ve İngiltere gibi ülkelerde satın alınabilir. C500 Pro, 5MP çözünürlüğe sahip kamerasıyla HDR modunda 3K kalitesinde görüntüler sunuyor, böylece yüksek kaliteli görüntüler elde ediliyor. Kameranın ultra düşük ışık modu sayesinde az ışıklı ortamlarda bile renkli görüntüler elde edilebiliyor ve tam karanlıkta net siyah-beyaz görüntüler için bir IR aydınlatıcı içeriyor.

Cihaz, mekanınızın her köşesini görebilmeniz için 360° yatay ve 114° dikey dönme ve eğilme özelliğine sahip. Ancak gizlilik ihtiyacınız olduğunda, kamerayı gizleyebilmeniz için fiziksel bir lens kalkanı bulunuyor. Xiaomi C500 Pro’nun diğer özellikleri arasında, iki yönlü iletişim için bir mikrofon ve hoparlör, çift bantlı Wi-Fi desteği ve ek güvenlik için seçenekli bulut depolama ile tamamen şifreli veri transferleri bulunmaktadır.

Kamerasız ev kalmasın; Xiaomi’den uygun fiyatlı güvenlik kamerası

Mi Home uygulaması üzerinden kolayca kontrol edilebilen Smart Camera C500 Pro, hareket algılama, gürültü uyarıları ve özelleştirilmiş izleme bölgeleri gibi ayarları yapılandırmanıza olanak tanır. Ayrıca, sesli kontrol seçenekleri için Amazon Alexa ve Google Assistant ile uyumludur.

Cihazın fiyatı Fransa, İspanya, Almanya ve İtalya’da 69,99€, İngiltere’de ise 59,99£ olarak belirlenmiş. Şu an için diğer pazarlarda satışa sunulup sunulmayacağına dair bir açıklama yapılmamış. Bu yenilikçi ürün, ev güvenliğinizi artırmak ve sevdiklerinizle her an iletişimde kalmak için ideal bir çözüm sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x