PUBG için önemli güncelleme, Samsung kullanıcıları buna bayılacak

Samsung, PUBG oyununu daha yüksek kare hızında destekleyen premium telefonlarını duyurdu. Krafton tarafından yayınlanan popüler battle royale oyunu, Android ve iOS cihazlarda oynanabiliyor. Daha önce oyun, en fazla 90fps (saniyedeki kare sayısı) hızında destekleniyordu. Son güncelleme ile bu hız daha da artırıldı. Samsung, hangi akıllı telefonlarının bu yüksek kare hızını destekleyeceğini açıkladı.

Samsung’un oyun optimizasyonundan sorumlu resmi bir moderatör, bir topluluk gönderisinde birkaç modelin PUBG’yi 120fps hızında destekleyeceğini doğruladı. Bu modeller arasında Galaxy S24 ve Galaxy S23 serisi ile Galaxy Z Fold 5 yer alıyor.

PUBG için önemli güncelleme, Samsung kullanıcıları buna bayılacak

Özellikle PUBG Mobile’ın son v3.2 güncellemesi, yeni eşyalar, yeni sahneler, yeni mekanikler ve 120fps kare hızını içeren yeni modları beraberinde getiriyor. Yüksek kare hızı daha akıcı bir oyun deneyimi sunarken, düşük kare hızları oyun içinde hareketlerin kesik kesik görünmesine neden olur.

Samsung topluluk gönderisinde, optimizasyonların en yeni Game Optimisation Service (GOS) ve Game Booster uygulamalarıyla geleceği açıklandı. Bu uygulamalar, çoğu Samsung Galaxy akıllı telefon ve tablette önceden yüklü olarak bulunuyor.

Gönderide, diğer Samsung modellerinin bu desteği daha sonra alıp almayacağı belirtilmedi. Şu an için optimizasyonların desteklendiği modeller şunlar: Samsung Galaxy S24, Galaxy S24+, Galaxy S24 Ultra, Galaxy S23, Galaxy S23+, Galaxy S23 Ultra ve Galaxy Z Fold 5.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x